KOŞULLAR

KULLANIM KOŞULLARI 

Diagon Designworks, söz konusu kullanım koşulları maddelerini değiştirme hakkını saklı tutar ve kullanım koşulları hakkındaki yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyar. Diagon Designworks’ün bu koşullara aykırı davrandığını düşünüyorsanız, bizimle elektronik yöntemlerle veya info@diagondw.com posta adresi üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Sorunu derhal belirlemek ve çözmek için tüm çabayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz. GİZLİLİK POLİTİKASI 

Diagon Designworks, web sitesi içerisinde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı iş bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Gizlilik Politikası" altında belirtilen şartları kabul etmektesiniz. 
Web sayfalarını ziyaret etmeniz, bu sayfayı da ziyaret edip sayfa içeriğindeki tüm bilgileri okuyarak anladığınız anlamına gelmektedir. VERİLERİN TOPLANMASI VE KORUNMASI 

Diagon Designworks, ziyaretçileri tarafından sitesine sunulan kişisel verileri (isim, elektronik posta adresi, adres ve telefon bilgileri) üçüncü kişilere satamaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Diagon Designworks sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:
1. Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek,
2. Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek,
3. İş başvurularınızı cevaplamak. 

Kişisel bilgilere sadece yetkili Diagon Designworks personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Diagon Designworks, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Diagon Designworks tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz. 

Diagon Designworks, bu site aracılığıyla ziyaret edeceğiniz diğer sitelerin, burada özetlenen ilkelere uyacağını garanti etmez. Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Diagon Designworks sorumluluk kabul etmemektedir.